Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S 50 м²
Відео 1Фото 5 | Очікується у продажу 35 910 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 50; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1550/1590; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5800; Циркуляція (м³/год): 834; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/22 |
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1550/1590 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купив цей кондиціонер минулого року, на початку літа. Це була абсолютно нова модель, на той момент, як я пам'ятаю. Все літо він працював практично без упину. Справді дуже тихий. Ніч абсолютно спокійно сплю при його роботі на мінімальній швидкості. Подобається, що після включення швидко "оживає" і починає працювати. Зараз лютий, за вікном -5, а він гріє кімнату. Незрозуміло чому японці поклали в комплект такий морально застарілий пульт дистанційного керування, краще просто справлявся б з додатку в айфоні. Ще мені дуже подобається дизайн, він стриманий і тому непомітний, відмінно зроблено! Я безумовно задоволений своїм вибором, вважаю це одна із найкращих моделей на ринку. відмінне складання, тихий у роботі, дуже економний пульт ДК у такому вигляді вже просто морально застарів Алексей Троицкий: користуюся Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-S/SRC25ZS-S кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S:
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS-S/SRC20ZS-S 20 м² | від 27 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-S/SRC25ZS-S 25 м² | від 30 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-S/SRC35ZS-S 35 м² | від 54 113 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-S/SRC50ZS-S 50 м² | від 35 910 грн. | 1 пропозиція |