Змішувач MIXXUS Ama 001 MI2815
MIXXUS Ama 001 MI2815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Ama 001 MI2815
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника одноважільний MIXXUS AMA-001 сатин нержавіюча ста | 1 449 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus AMA-001 (MI2815) | 1 449 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS AMA-001 (MI2815), нержавіюча сталь | 1 449 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS AMA-001 (з нержавіючої сталі) (MI2815) | 1 449 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS AMA-001-HIGH з нержавіючої сталі SUS304 (M | 1 575 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →