Змішувач MIXXUS Dallas 006 MX0022
MIXXUS Dallas 006 MX0022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Dallas 006 MX0022
Усі ціни 21 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом MIXXUS DALLAS 006 біли | 1 544 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Dallas 006 (MX0022) | 1 512 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS DALLAS 006 белый (MX0028) | 1 544 грн. |
Змішувач Для Ванни Mixxus Dallas 006 Білий (Mx0028) | 1 544 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS DALLAS 006 хром | 1 512 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →