Змішувач MIXXUS Dallas 009 MX0023
MIXXUS Dallas 009 MX0023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Dallas 009 MX0023
Усі ціни 19 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS DALLAS 009 бі | 1 512 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS DALLAS 009 белый (MX0029) | 1 512 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Dallas 009 (MX0023) | 1 544 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS DALLAS 009 (MX0023) | 1 544 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS DALLAS 009 хр | 1 544 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →