Змішувач MIXXUS Finio 009 MI1614
MIXXUS Finio 009 MI1614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Finio 009 MI1614
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS FINIO 009 хро | 1 206 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FINIO 009 MI1614 | 1 206 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS FINIO 009 (MI1614) | 1 206 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Finio 009 (MI1614) | 1 206 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FINIO 009 (MI1614) | 1 206 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →