Змішувач MIXXUS Fit 001 SS2818
Фото 6 |
MIXXUS Fit 001 SS2818 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Fit 001 SS2818
Усі ціни 9 →Кран на раковину однозахватний MIXXUS Fit сатин нержавіюча сталь SS2818 | 756 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS FIT-001 (SS2818) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS FIT-001 (SS2818) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника Mixxus FIT-001 (SS2818) | 756 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS FIT-001 (SS2818) (SR202935) | 756 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →