Змішувач MIXXUS Fit 006 Euro SS2820
Фото 3 |
MIXXUS Fit 006 Euro SS2820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Fit 006 Euro SS2820
Усі ціни 6 →Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS FIT-006 (SS2820) | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FIT-006 (SS2820) | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FIT-006 (SS2820) (SR202889) | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus FIT-006 (SS2820) | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FIT-006 (SS2820) | 2 287 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS FIT-006 (SS2820) (SX703559) | 2 111 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →