Душова система MIXXUS Fit 009-J SS2825
MIXXUS Fit 009-J SS2825 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Fit 009-J SS2825
Усі ціни 13 →Душова система MIXXUS FIT-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 3 717 грн. |
Душова система з нержавіючої сталі MIXXUS FIT-009-J (SS2825) | 3 717 грн. |
Душова Колона Зі Змішувачем (Нерж.сталь) Mixxus Fit-009-J (Ss2825) | 3 717 грн. |
Душова колона зі змішувачем (нерж.сталь) MIXXUS FIT-009-J (SS2825) | 3 717 грн. |
Душова колона із змішувачем (нерж.сталь) MIXXUS FIT-009-J (SS2825) | 3 717 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →