Змішувач MIXXUS Gavi 009 Euro MI1596
MIXXUS Gavi 009 Euro MI1596 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Gavi 009 Euro MI1596
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS GAVI 009 хром | 1 292 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS GAVI 009 MI1596 | 1 292 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS GAVI 009 (MI1596) | 1 292 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS GAVI 009 (MI1596) | 1 292 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus GAVI 009 (MI1596) | 1 292 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →