Змішувач MIXXUS Missouri 555-15 MI0593
Фото 3 |
MIXXUS Missouri 555-15 MI0593 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Missouri 555-15 MI0593
Усі ціни 29 →Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS MISSOURI 555 білий силумін M | 1 248 грн. |
Змішувач для умивальника missouri 555-15cm (white) тмmixxus | 1 517 грн. |
Mixxus Смеситель для умывальника MIXXUS MISSOURI 555 (излив 15 см) белый ( | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS MISSOURI 555 (вилив 15 см) бірюзовий (MI1629) | 1 273 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS MISSOURI 555 бірюзовий силум | 1 273 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →