Змішувач MIXXUS Missouri 555 MI0594
Фото 3 |
MIXXUS Missouri 555 MI0594 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Missouri 555 MI0594
Усі ціни 49 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS MISSOURI 555 бірюзовий силумін MI16 | 1 273 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS MISSOURI 555 бирюзовый (MI1628) | 1 273 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Missouri 555 (MI0600) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS MISSOURI 555 білий (MI0594) | 1 248 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS MISSOURI 555 білий силумін MI0594 | 1 248 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →