Змішувач MIXXUS Nem 011 Nut MI1605
Фото 3 |
MIXXUS Nem 011 Nut MI1605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nem 011 Nut MI1605
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS NEM 011 хром силумін MI1605 | 643 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Nem 011 (MI1605) | 643 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS NEM 011 (MI1605) | 643 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Nem 011 (MI1605) | 643 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS NEM 011 (ST3716) | 643 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →