Змішувач MIXXUS Nevada 006 Euro MI5799
Фото 3 |
MIXXUS Nevada 006 Euro MI5799 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nevada 006 Euro MI5799
Усі ціни 12 →Кран у ванну однозахватний із довгим носиком MIXXUS NEVADA 006 EURO чорний | 1 632 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS NEVADA 006 EURO Чорний (MI5917) | 1 632 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом MIXXUS Nevada 006 Euro | 1 632 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS NEVADA 006 EURO Білий (MI5799) | 1 632 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus NEvaDA 006 Euro (MI5913) | 1 563 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →