Змішувач MIXXUS Nobel 011 MI1600
MIXXUS Nobel 011 MI1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nobel 011 MI1600
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний однозахватний з гнучким виливом MIXXUS NOBEL 011 хром си | 714 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS NOBEL 011 MI1600 | 714 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS NOBEL 011 (MI1600) | 714 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Nobel 011 (MI1600) | 714 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Nobel 011 (MI1600) | 714 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →