Змішувач MIXXUS Oregon 001 MX0001
Фото 6 |
MIXXUS Oregon 001 MX0001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Oregon 001 MX0001
Усі ціни 30 →Змішувач для умивальника одноважільний MIXXUS Oregon 001 білий силумін MI5 | 1 056 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS OREGON 001 (MX0001) | 996 грн. |
Змішувач для раковини MIXXUS OREGON 001 (MI5792) MI5792 | 1 056 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS OREGON 001 (MX0001) | 996 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS OREGON 001 хром силумін MX00 | 996 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →