Змішувач MIXXUS Oregon 555 MX0005
Фото 6 |
MIXXUS Oregon 555 MX0005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Oregon 555 MX0005
Усі ціни 33 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS Oregon 555 білий силумін MI5796 | 1 097 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS OREGON 555 черный (MX0010) | 1 097 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS OREGON 555 MX0005 | 1 002 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Oregon 555 (MX0005) | 1 002 грн. |
Змішувач Для Кухні Mixxus Oregon 555 Чорний (Mx0010) | 1 097 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →