Змішувач MIXXUS Premium Eva 001 MI5808
Фото 4 |
MIXXUS Premium Eva 001 MI5808 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Eva 001 MI5808
Усі ціни 16 →Кран для раковини однозахватний MIXXUS PREMIUM EVA 001 білий латунь MI5808 | 1 629 грн. |
Змішувач для раковини Mixxus Premium Eva 001 (MI5949) MI5949 | 1 629 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM EVA 001 Білий (MI5808) | 1 629 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний MIXXUS PREMIUM EVA 001 чорний латун | 1 629 грн. |
Змішувач для раковини MIXXUS PREMIUM EVA 001 (MI5808) MI5808 | 1 629 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →