Змішувач MIXXUS Premium Galaxy 275 MI0623
MIXXUS Premium Galaxy 275 MI0623 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Galaxy 275 MI0623
Усі ціни 15 →Змішувач кухонний двовентильний MIXXUS PREMIUM GALAXY 275 хром латунь MI06 | 1 197 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM GALAXY 275 (MI0623) | 1 197 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM GALAXY 275 MI0623 | 1 197 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Galaxy 275 (MI0623) | 1 197 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM GALAXY 275 (MI0623) | 1 197 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →