Змішувач MIXXUS Premium Retro 273 MI1674
Фото 5 |
MIXXUS Premium Retro 273 MI1674 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Retro 273 MI1674
Усі ціни 19 →Кран для кухні двозахватний MIXXUS Premium Retro хром латунь MI1674 | 1 380 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM RETRO Chr-273 MI1674 | 1 380 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM RETRO Chr-273 (MI1674) | 1 380 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Premium Retro 273 (MI1674) | 1 380 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний MIXXUS Premium Retro 273 бронзовий латунь | 1 418 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →