Змішувач MIXXUS Premium Vesta 140 MI0611
MIXXUS Premium Vesta 140 MI0611 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Vesta 140 MI0611
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом MIXXUS PREMIUM VESTA 1 | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM VESTA 140 MI0611 | 2 111 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS PREMIUM VESTA 140 (MI0611) | 2 111 грн. |
Змішувач Для Ванни Mixxus Premium Vesta 140 (Mi0611) | 2 111 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM VESTA 140 (MI0611) | 2 111 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →