Змішувач MIXXUS Premium Vintage 006 MI2855
MIXXUS Premium Vintage 006 MI2855 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Vintage 006 MI2855
Усі ціни 17 →Змішувач у ванну одновентильний із довгим гусаком MIXXUS PREMIUM VINTAGE х | 3 292 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM VINTAGE 006 (бронза) | 4 505 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із поворотним виливом MIXXUS PREMIUM VI | 4 505 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM VINTAGE 006 (хром) | 3 292 грн. |
Змішувач Для Ванни Mixxus Premium Vintage 006 (Mi2855) | 3 292 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →