Верхній душ MIXXUS Sh-04 SS0057
Фото 6 |
MIXXUS Sh-04 SS0057 |
|
Різьбове з'єднання-G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Sh-04 SS0057
Усі ціни 7 →Лійка для верхнього душу MIXXUS SH-04 кругла 200мм із нержавіючої сталі чо | 404 грн. |
Лійка MIXXUS SH-04 Black (MI5750) | 404 грн. |
Лійка MIXXUS SH-04 Black | 404 грн. |
Лійка для верхнього душу MIXXUS SH-04 кругла 200мм із нержавіючої сталі чо | 404 грн. |
Лійка для душу стельова MIXXUS SH-04.SUS-20cm BLACK | 444 грн. |
Лійка для душу стельова MIXXUS SH-04.SUS-20cm нержавіюча сталь | 292 грн. |
Лійка MIXXUS SH-04 Black (MI5750) | 456 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →