Змішувач MIXXUS SUS 001-B SS2802
Фото 17 |
MIXXUS SUS 001-B SS2802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS SUS 001-B SS2802
Усі ціни 25 →Змішувач на раковину одновентильний MIXXUS SUS чорний нержавіюча сталь MI2 | 693 грн. |
Змішувач для раковини MIXXUS SUS-001-B (MI2803) MI2803 | 693 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS SUS-001-B (SS0013) | 561 грн. |
Змішувач Для Умивальника Mixxus Sus-001-B Чорний (Mi2803) | 693 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS SUS-001-B чорний (з нержавіючої сталі) (MI | 693 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →