Душова система MIXXUS SUS 009-J SS0021
Фото 5 |
MIXXUS SUS 009-J SS0021 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS SUS 009-J SS0021
Усі ціни 41 →Душова система MIXXUS SUS-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 3 402 грн. |
Душова система зі змішувачем з нержавіючої сталі MIXXUS SUS-009-J | 3 402 грн. |
Душова система MIXXUS SUS-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 2 489 грн. |
Душова система MIXXUS SUS-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 4 977 грн. |
Душова система зі змішувачем (нерж.сталь) MIXXUS SUS-009-J (SS0021) | 2 489 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →