Змішувач MIXXUS SUS 021 SS2817
MIXXUS SUS 021 SS2817 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS SUS 021 SS2817
Усі ціни 20 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS SUS-021 чорний н | 2 426 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS SUS-021 BLACK MI5861 | 2 426 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS SUS-021 (SS2817) | 1 953 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus SUS-021 (SS2817) | 1 953 грн. |
Змішувач Для Кухні Mixxus Sus-021 З Виходом Для Питної Води (Ss2817) | 1 953 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →