Змішувач MIXXUS Vega 140 MI2774
MIXXUS Vega 140 MI2774 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Vega 140 MI2774
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом MIXXUS Vega 140 хром с | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS VEGA 140 MI2774 | 1 380 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS VEGA 140 (MI2774) | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS VEGA 140 (MI2774) | 1 380 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS VEGA 140 (MI2774) (SR202939) | 1 380 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →