Змішувач MIXXUS Vega 273 MI2773
MIXXUS Vega 273 MI2773 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Vega 273 MI2773
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні двозахватний MIXXUS Vega хром силумін MI2773 | 608 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS VEGA 273 MI2773 | 608 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS VEGA 273 (MI2773) | 608 грн. |
Змішувач Для Кухні Mixxus Vega 273 (Mi2773) | 608 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Vega 273 (MI2773) | 608 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →