Моторне мастило MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 4 л
MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 4L |
|
Синтетична моторна олія для широкого спектру бензинових та дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Конкурентна перевага продукту – здатність зберігати плинність у дуже широкому діапазоні температур, будь то лютий зимовий холод чи сильна спека. Все завдяки індексу в'язкості 0w-40. Масло дозволяється використовувати практично в будь-яких моторах, за винятком дизельних двигунів з фільтрами сажі (через високий рівень зольності).
В основі MOBIL 0W-40 4L лежить гідрокрекінгова база, що підкріплюється естерами та ПАО-компонентами. Присадки у формулі масла перешкоджають утворенню відкладень та шламу, гарантують належну чистоту внутрішніх деталей двигуна. Продукт можна використовувати при максимальних оборотах двигуна, також він має відмінну термічну і окислювальну стабільність. Олія підходить для заливання в мотори, для яких заявлений збільшений міжсервісний інтервал обслуговування. Більше того, автомобіль споживає менше палива та продукує менше шкідливих викидів відпрацьованих газів у навколишнє середовище. У лінійці MOBIL продукт є єдиним сучасним варіантом мастила з такими показниками в'язкості (0w-40).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Купити MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 4 л
Усі ціни 10 →Моторне масло Mobil 1 0W-40 4л доставка укрпоштою 0 грн | 1 750 грн. |
Олива моторна Mobil 1 FS 0W-40, 4л (41071009249) | 2 590 грн. |
Моторное масло Mobil FS 0W-40 (4л.) OM-41071009249 | 2 497 грн. |
Моторна олива Mobil 1 0W40 4л (MB 0W40 M1 4L) | 2 332 грн. |
Модификації MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40
Ціни на MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 1 л | від 500 грн. | 7 пропозицій | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 4 л | від 1 750 грн. | 10 пропозицій | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 20 л | від 8 766 грн. | 6 пропозицій | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 0W-40 60 л | від 26 295 грн. | 2 пропозиції |