Моторне мастило MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 208 л (152086)
Відео 6 | Товар застарів 82 011 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 208; SAE: 5w-50; Відповідність стандартам: API SN/SM/SL/SJ; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски Mercedes-Benz: 229.1/229.3; |
MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50
Ціни на MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 1 л | від 468 грн. | 17 пропозицій | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 4 л | від 1 660 грн. | 26 пропозицій | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 20 л | від 10 545 грн. | 1 пропозиція | ||
MOBIL Advanced Full Synthetic 5W-50 60 л | від 32 141 грн. | 1 пропозиція |