Моторне мастило MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 л
Відео 5Фото 2 |
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4L |
|
Напівсинтетичне масло, примітне насамперед формулою, розрахованої на зменшення шламових відкладень і зносу, зокрема при високих робочих температурах. Призначене для бензинових і дизельних двигунів; формально належить до марок для легкових авто, однак виробник заявляє про придатність також для більш важкої техніки аж до мікроавтобусів (хоча тара в даному випадку стандартна «легкова», на 4 л). Має допуски від Mercedes-Benz, Volkswagen і Lada.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 л
Усі ціни 46 →Mobil Super 2000 X1 10W-40 (4л) | 950 грн. |
Моторне масло Mobil Super 2000 X1 10w-40 4л доставка укрпоштою 0 грн | 840 грн. |
Моторное масло Mobil Super 2000 10W-40 (4л.) 0018926 | 1 167 грн. |
Олива моторна Mobil Super 2000 X1 10W-40, 4л (1907395775) | 1 206 грн. |
Олива моторна напывсинтетична MOBIL Super 2000 X1 10W-40, 4л (152050) 1520 | 806 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 2000 X1 10W-40
Ціни на MOBIL Super 2000 X1 10W-40 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 1 л | від 222 грн. | 39 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 4 л | від 806 грн. | 46 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 5 л | від 1 059 грн. | 14 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 20 л | від 3 629 грн. | 20 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 60 л | від 9 869 грн. | 3 пропозиції | ||
MOBIL Super 2000 X1 10W-40 208 л | від 30 867 грн. | 4 пропозиції |