Моторне мастило MOBIL Super 2000 X1 5W-30 4 л (155317)
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 4L |
|
Універсальна автомасло для бензинових та дизельних моторів легковиків, позашляховиків, легковантажних автомобілів та мікроавтобусів. Може застосовуватися як у двигунах старих конструкцій, так і в сучасних силових агрегатах без дизельних фільтрів. Мастильний матеріал добре вписується в концепцію міського ритму поїздок з частими зупинками та стартами. Також продукт добре себе зарекомендував при високих навантаженнях та температурах.
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 4L виготовляється на комбінованій основі: до мінеральної бази додано синтетичні компоненти та особливі присадки. Як результат, моторне масло забезпечує надійний захист деталей двигуна від зносу, запобігає утворенню корозії та задирок, підтримує начинки силового агрегату в чистоті. Олія має високу стійкість до випаровування та низьку витрату на чад. За класифікацією міжнародного стандарту SAE в'язкість продукту позначена маркуванням 5w-30. В даному випадку формою випуску моторної олії є пластикова каністра 4-літрового об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Купити MOBIL Super 2000 X1 5W-30 4 л
Усі ціни 9 →Mobil Super 2000 X1 5W-30 (4л) | 1 010 грн. |
Олива моторна напівсинтетична MOBIL Super 2000 X1 5W-30, 4л (155317) 15531 | 987 грн. |
Моторное масло Mobil Super 2000 x1 5W-30 4л 5357 | 888 грн. |
Моторное масло Mobil Super 2000 X1 5W-30 (4л.) RM-155317 | 1 125 грн. |
Mobil Super 2000 X1 5W-30 (4л) | 1 009 грн. |
Модификації MOBIL Super 2000 X1 5W-30
Ціни на MOBIL Super 2000 X1 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 1 л | від 246 грн. | 15 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 4 л | від 888 грн. | 9 пропозицій | ||
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 5 л | від 1 157 грн. | 4 пропозиції | ||
MOBIL Super 2000 X1 5W-30 20 л | від 3 785 грн. | 6 пропозицій |