Моторне мастило MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 5 л
Відео 13 |
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 5L |
|
Моторне масло, формально призначене для легкових автомобілів, проте придатне і для техніки іншого типу в аналогічній «ваговій категорії» — малотоннажних вантажівок і мікроавтобусів. Першопочатково створено в розрахунку на фірмові допуски Ford, однак цими авто сфера його застосування не обмежується. Загалом виробником рекомендує застосовувати дану марку в тому випадку, «коли регулярно виникають складні умови водіння». Підходить як для бензинових, так і дизельних двигунів, однак несумісне з системами турбонаддуву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 5 л
Усі ціни 15 →Mobil Super 3000 x1 Formula FE 5W-30 (5л) | 1 499 грн. |
Моторное масло MOBIL SUPER 3000 X1 FORMULA FE 5W30 (5л.) 151525 | 1 427 грн. |
Олива моторна Mobil Олива двигуна Super 3000 5W-30 Formula FE, 5л (4107127 | 1 925 грн. |
Олива моторна синтетична MOBIL Super 3000 FE 5W-30 4+1- 5л (156155) 156155 | 1 380 грн. |
Олива моторна Mobil Олива двигуна Super 3000 5W-30 Formula FE, 5л (4107127 | 1 925 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30
Ціни на MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 1 л | від 284 грн. | 20 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 4 л | від 1 052 грн. | 24 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 5 л | від 1 380 грн. | 15 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 208 л | від 50 561 грн. | 1 пропозиція |