Моторне мастило MOBIL Super 3000 XE 5W-30 60 л
Очікується у продажу 16 817 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SM/SL; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51; Допуски Opel, GM: Dexos 2 |
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації MOBIL Super 3000 XE 5W-30
Ціни на MOBIL Super 3000 XE 5W-30 |
---|---|---|---|---|
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 1 л | від 307 грн. | 34 пропозиції | ||
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 4 л | від 1 160 грн. | 31 пропозиція | ||
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 5 л | від 1 531 грн. | 19 пропозицій | ||
MOBIL Super 3000 XE 5W-30 20 л | від 5 791 грн. | 14 пропозицій |