Литий диск MOMO Revenge 6x15/5x100 ET45 DIA54,1
Відео 5Фото 4 | від 4 253 до 5 278 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 6x15/5x100 ET45 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 6x15/5x100 ET45 DIA54,1
Сортувати
Momo Revenge 6x15 5x100 ET45 DIA54.1 ANTHR | 4 275 грн. |
Диски Momo Revenge 6x15 5x100 ET45 DIA54,1 (matt anthracite) | 4 253 грн. |
Momo Momo Revenge 6x15 5x100 ET45 DIA54.1 ANTHR | 5 278 грн. |
Momo Revenge 6x15 5x100 ET45 DIA54.1 ANTHR | 4 415 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі