Корм для кішок Monge Bwild Low Grain Hare 1.5 kg
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Monge Bwild Low Grain Hare 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Bwild Low Grain Hare 1.5 kg
Усі ціни 12 →Сухий корм для котів Monge Cat Bwild Low Grain, з м'ясом зайця, 1,5 кг | 740 грн. |
Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 1.5 кг (8009470012003)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 740 грн. |
Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 1.5 кг (8009470012003) | 740 грн. |
Сухий корм для кішок Monge Cat Bwild Low Grain з м'ясом зайця 1.5 кг (8009Вага упаковки - 1.5 кг, Призначення - основне годування, Клас - біологічно відповідний, Вік - від 12 міс., Порода - усі пород... щеи, Основні інгредієнти - заєць Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 740 грн. |
Корм Monge BWild Low Grain Cat Lepre сухий із зайчатиною для дорослих котіMONGE CAT BWILD LOW GRAIN ADULT HARE – з низьким вмістом злаків і без вмісту картоплі. Корм з м'ясом зайця для дорослих котів... щевсіх порід. Повноцінний збалансований раціон для кішок. Відмінний смак і привабливий аромат м'яса зайця в поєднанні з високоякісними інгредієнтами – в складі збалансованого і повноцінного харчування. Це смак не залишить байдужим вашого вихованця. Зміст X. O. S. допомагає зберегти природний баланс кишкової мікрофлори, сприяє оптимальному засвоєнню поживних речовин і підвищує імунітет. L-карнітин стим Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 740 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Monge Bwild
від 75 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: качка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець, свиняча печінка, куряче м'ясо, морква, суха пульпа томата, суперпреміум
від 4 148 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: анчоуси, картопля, горох, клас: суперпреміум
від 42 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: кабан, свиняча печінка, м'ясо індички, морква, суха томатна пульпа, суперпреміум
від 1 380 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, клас: суперпреміум
від 850 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, свіже м'ясо курки, жир, картопля , горох, картопляний білок, суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо кролика, овочі, жири, рис, злаки, ягоди, суперпреміум
від 5 100 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, клас: суперпреміум
від 3 590 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 4 450 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кабан, овочі, жир, злаки, фрукти, трави, клас: суперпреміум
від 3 870 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо кролика, овочі, жири, рис, злаки, ягоди, суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, клас: суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 1 220 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: тунець (26%), м'ясо індички, свиняча печінка, креветки (4%), морква, суперпреміум
від 1 420 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 760 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо гусака, жир, м'ясо курки, тапіока, жовтий горох, волокна гороху, суперпреміум
від 1 148 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, клас: суперпреміум
від 860 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, м'ясо курки, жир, картопля, сочевиця, суперпреміум
Модификації Monge Bwild Low Grain Hare
Ціни на Monge Bwild Low Grain Hare |
---|---|---|---|---|
Monge Bwild Low Grain Hare 1.5 kg | від 740 грн. | 12 пропозицій | ||
Monge Bwild Low Grain Hare 10 kg | від 3 870 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 612 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 666 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: кролик, рис, глютен, картопля, печінка, жир, бурякова пульпа, дріжджі, суперпреміум
від 709 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо та субпродукти (індичка 14%), злаки (рис 14%), жири, суперпреміум
від 754 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 770 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: качка, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яловичина, суперпреміум
від 797 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курячий білок, м'ясо курки 14%, картопляні пластівці, горох, суперпреміум
від 650 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 624 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, горох, комахи, масло, сушені яблука, насіння льону, суперпреміум
від 634 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: 20% зневоднений ягня, рис, ячмінь, фрукти, трави, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: 25% зневоднена середземноморська риба, рис, ячмінь, фрукти, трави, суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: 28% зневоднена курка, рис, ячмінь, очищений жир, фрукти, трави, суперпреміум