Корм для собак Monge Daily Adult Maxi Chicken 3 кг
Monge Daily Adult Maxi Chicken 3 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Daily Adult Maxi Chicken 3 кг
Сухий корм Monge Dog Maxi Adult, для дорослих собак великих порід, курка з | 838 грн. |
Корм Monge Dog Adult Max Ricco сухий з куркою для дорослих собак великих пПовнораціонний сухий корм із куркою та рисом для дорослих собак великих порід вагою від 32 до 80 кг. Це збалансоване харчування, що забезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами для довгого і здорового життя. Чому варто придбати? Повністю покриває добову потребу тварини в енергії та корисних речовинах, є комплексним раціоном дл... щея дорослих собак великих порід із нормальною фізичною активністю Відрізняється оптимальним балансом поживних речовин і зниженим вмістом жиру для збереження ідеальної форми та зменшення навантаження на суглоби улюбленця Збагачений вітамінами A, D3, E, С, вітамінами групи В, цинком, селеном, біотином та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 890 грн. |
Сухий корм для собак великих порід Monge Dog Maxi Adult курка з рисом, 3 кОсобливості: L-карнітин для поліпшення обмінних та енергетичних процесів в м’язах. Активізує обмін жирів, підтримує нормальну роботу серця і печінки, стимулює регенерацію клітин. Сприяє підтримці оптимальної ваги тварини. Вміст X.O.S. (пробіотиків) допомагає зберегти природний баланс кишкової мікрофлори, сприяє оптимальному засвоєнню поживних р... щеечовин і підвищує імунітет. Глюкозамін, хондроїтин, кальцій і фосфор для здоров'я суглобів. Ці речовини в складі корму сприяють нормальному функціонуванню суглобів опорно-рухового апарату. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 890 грн. |
Сухий корм для дорослих собак великих порід з куркою і рисом Monge Natural | 890 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Monge DailyПорівняти в таблиці →
від 829 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 100 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 077 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 400 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 330 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 970 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, в составе: курка, злаки, жир, буряк, риба (лосось), клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 2 881 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 414 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 510 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 2 050 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 340 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 838 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 741 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 110 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 344 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Monge Daily Adult Maxi Chicken
Ціни на Monge Daily Adult Maxi Chicken |
---|---|---|---|---|
Monge Daily Adult Maxi Chicken 3 кг | від 838 грн. | 4 пропозиції | ||
Monge Daily Adult Maxi Chicken 15 кг | від 3 110 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 819 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 783 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 710 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 738 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 017 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, рис, злаки, жир, борошно риби, трави, клас: суперпреміум
від 940 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 998 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, жир птиці, рис, кукурудза, глютен, борошно, жом, насіння льону, клас: суперпреміум
від 896 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: ягня 15%, рис 15%, жири, білки, кукурудза, клас: преміум
від 835 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик