Корм для собак Monge Fresh Pate Beef 100 g
Закрити
Шапка
Monge Fresh Pate Beef 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Fresh Pate Beef 100 g
Усі ціни 6 →Вологий корм Monge Dog Fresh з яловичиною, 100 г | 41 грн. |
Корм Monge Dog Fresh Maiale вологий зі свининою для дорослих собак 100 грMONGE DOG FRESH КОНСЕРВИ ДЛЯ СОБАК СВИНИНА Додаткове харчування для дорослої собаки. Смачні паштети з ніжними шматочками с... щевіжої свинини для наших чотирилапих друзів. Смачний рецепт без консервантів, барвників і без глютену. Інгредієнти: м' Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 45 грн. |
Ніжний паштет зі свининою для собак Monge DOG FRESH 100 г (8009470013093) | 45 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм Monge Dog Fresh зі свининою, 100 г | 45 грн. |
Корм Monge Dog Fresh Manzo вологий з яловичиною для дорослих собак 100 грПовнораціонний корм для собак. Паштет з м'яса яловичини. Monge Fresh - це смачні паштети з апетитними шматочками добірного с... щевіжого м'яса. Склад: свіже м'ясо 80% (з якого яловичини мін.10%), мінеральні речовини, вітаміни. Технологічні добавки: загусн Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 45 грн. |
Ніжний паштет з яловичиною для собак Monge DOG FRESH 100 г (8009470013079) | 41 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Monge FreshПорівняти в таблиці →
від 100 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 92 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (яловичина 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (курка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, риба 30% (тунець 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, (качка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (ягня 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: телятина, печінка, овочі, крупи, олії і жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з куркою, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет зі свинини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з телятини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, клас: суперпреміум
від 50 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: паштет зі свининою і шматочками ананаса, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, (качка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (ягня 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (курка 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 грн.
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (курка 10%), малина 4%, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, індичка 10%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80%, риба 30% (тунець 10%), вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, курка 10%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (качка 10%), апельсин 4%, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (індичка 10%), чорниця 4%, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо 80% (ягня 10%), яблуко 4%, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: свіже м'ясо 78%, ягня 10%, клас: суперпреміум