Корм для собак Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice 15 кг
Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice 15 kg 2.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice 15 кг
Усі ціни 12 →Сухий корм Monge Dog All breeds Adult, для дорослих собак усіх порід, крол | 4 450 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult зі смаком кролика, рису таДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 4 450 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult зі смаком кролика, рису та | 4 450 грн. |
Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult зі смаком кролика та рису15 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 4 450 грн. |
Корм Monge Monoprotein Dog Adult All Breeds Coniglio сухий монопротеїновийПовнораціонний сухий корм із кроликом, рисом і картоплею для дорослих собак усіх порід. Це збалансоване харчування, що забезп... щеечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами для довгого і здорового життя. Чому варто придбати? Повністю покриває добову потребу тварини в енергії та корисних речовинах, є комплексним раціоном для дорослих собак із нормальною фізичною активністю Кролик та рис є джерелами легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 4 450 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 3 980 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 010 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 793 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 4 350 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 4 250 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, трави, буряк, клас: суперпреміум
від 950 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 807 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба (лосось 28%), рис (15%), кукурудза, жир (99.5% куряча олія), клас: суперпреміум
від 3 769 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 317 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба (лосось 28%), рис (15%), кукурудза, жир (99.5% куряча олія), клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 804 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 909 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 2 350 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 310 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 2 450 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба (лосось 28%), рис (15%), кукурудза, жир (99.5% куряча олія), клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice
Ціни на Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice 2.5 кг | від 805 грн. | 11 пропозицій | ||
Monge Speciality Adult All Breed Rabbit/Rice 15 кг | від 4 450 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 3 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 560 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 3 099 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 3 450 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, для суглобів, в составе: кролик, рис, качка, курячий жир, яблучна м'якоть, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 4 197 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 480 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 956 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 3 659 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 923 грн.
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум