Корм для собак Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 12 кг
3 769 грн. Купити! Сухий корм для собак Monge Dog All breeds Adult Light лосось з рисом 12 кгRozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Monge SpecialityПорівняти в таблиці →
від 420 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 250 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, злаки, масло лосося, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 4 350 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, рис, кукурудза, буряковий пульпа, риба, жир, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 1 010 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, рис 15%, жир, кукурудза, картопляний білок, картопля 4%, клас: суперпреміум
від 788 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, рис, кукурудза, буряковий пульпа, жир, трави, яйця, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, в составе: курка, злаки, жири, білок, трави, буряк, клас: суперпреміум
від 950 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 3 980 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба (лосось 28%), рис (15%), кукурудза, жир (99.5% куряча олія), клас: суперпреміум
від 3 769 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 315 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 4 590 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: риба (лосось 28%), рис (15%), кукурудза, жир (99.5% куряча олія), клас: суперпреміум
від 990 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: риба (лосось), рис, цукрова пульпа, білок і жир риби, клас: суперпреміум
від 799 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 909 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: форель, коричневий рис 15%, тваринний жир, кукурудза, картопля, клас: суперпреміум
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
Модификації Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice
Ціни на Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice |
---|---|---|---|---|
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 2.5 кг | від 950 грн. | 9 пропозицій | ||
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 12 кг | від 3 769 грн. | 1 пропозиція | ||
Monge Speciality Light All Breed Salmon/Rice 15 кг | від 3 990 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 990 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 3 365 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: рис 58%, лосось, тунець, олія, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 3 059 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 893 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось 20%, куриный белок, кукуруза, мука, рис, яблочные выжимки 4%, клас: суперпреміум
від 2 453 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 851 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок, кукуруза, рис, мука, ячмень, семена льна 2%, клас: суперпреміум
від 2 447 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 4 198 грн.
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 750 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: свинина, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум