Машинка для стрижки Monte MT-5053R
Monte MT-5053R жовтий червоний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5053R
Усі ціни 8 →Машинка для стрижки Monte MT-5053R | 541 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5053 R | 620 грн. |
Monte MT-5053 R | 506 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5053R Чорний/ Червоний | 685 грн. |
Машинка для стрижки волосся Monte (MT-5053R) | 744 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Monte MT-5053R
Ціни на Monte MT-5053R |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5053Y | від 532 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5053R | від 506 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →