Машинка для стрижки Monte MT-5057B
Monte MT-5057B синій хром |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5057B
Усі ціни 11 →Машинка для стрижки Monte MT-5057 B | 654 грн. |
Триммер Monte MT-5057 B | 712 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5057B MT-5057B blue/black | 679 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5057B | 706 грн. |
Машинка для підстригання MT-5057 B 18 Вт. Материал /покрытие лезвий - тита | 764 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Monte MT-5057B
Ціни на Monte MT-5057B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5057B | від 647 грн. | 11 пропозицій | ||
Monte MT-5057C | від 647 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →