Плойка Monte MT-5102C
Monte MT-5102C |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5102C
Плойка Monte MT-5102 C | 330 грн. |
Щипці для волосся MT-5102 C 25Ват/19 мм/макс.темп.180С/шоколадна/обертовий | 424 грн. |
Плойка Monte MT-5102C MT-5102-C шоколад | 329 грн. |
Плойка для волосся Monte (MT-5102С) | 487 грн. |
Щипці для волосся MONTE MT-5102 С | 350 грн. |
Модификації Monte MT-5102C
Ціни на Monte MT-5102C |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5102C | від 329 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-5102B | від 329 грн. | 2 пропозиції | ||
Monte MT-5102R | від 329 грн. | 2 пропозиції | ||
Monte MT-5102D | від 324 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →