Плойка Monte MT-5103B
Monte MT-5103B |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5103B
Плойка Monte MT-5103B MT-5103-B чор-сріб | 357 грн. |
Щипці для завивки волосся MONTE MT-5103B | 346 грн. |
Плойка для волосся Monte MT-5103B | 510 грн. |
Плойка для волосся Monte 5103-В-МТ | 449 грн. |
Щипці для волосся MONTE MT-5103 B | 360 грн. |
Модификації Monte MT-5103B
Ціни на Monte MT-5103B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5103G | від 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Monte MT-5103C | від 333 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-5103B | від 346 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-5103D | від 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →