Ваги Monte MT-6011-1
Monte MT-6011-1 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-6011-1
Ваги підлогові Monte MT-6011-1 | 406 грн. |
Monte Ваги підлогові Monte MT-6011-1 | 406 грн. |
Ваги напольні ел. mt-6011-1 (180кг) тмmonte | 517 грн. |
Ваги для підлоги Monte MT-6011-1 | 491 грн. |
Ваги підлогові Monte MT-6011-1 | 590 грн. |
Модификації Monte MT-6011-1
Ціни на Monte MT-6011-1 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6011-3 | від 340 грн. | 11 пропозицій | ||
Monte MT-6011-5 | від 347 грн. | 10 пропозицій | ||
Monte MT-6011-6 | від 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Monte MT-6011-8 | від 398 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-6011-1 | від 406 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-6011-7 | від 340 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →