Ваги Monte MT-6012-4
Monte MT-6012-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-6012-4
Monte 6012-4-MT | 384 грн. |
Вага підлогова Monte MT-6012-4 | 386 грн. |
Ваги підлогові електронні скло Monte (MT-6012-4) | 557 грн. |
Модификації Monte MT-6012-4
Ціни на Monte MT-6012-4 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6012-3 | від 506 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-6012-6 | від 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Monte MT-6012-2 | від 384 грн. | 9 пропозицій | ||
Monte MT-6012-4 | від 384 грн. | 3 пропозиції | ||
Monte MT-6012-8 | від 384 грн. | 10 пропозицій | ||
Monte MT-6012-7 | від 384 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →