Ваги Monte MT-6012-5
Товар застарів 424 грн. Тип ваг: підлогові; Механізм: електронний; Максимальне навантаження (кг): 180; Ціна поділки (г): 50; Одиниці виміру: кг / фунти / стоуни; автоввімкнення; автовимикання; термометр; Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: скло; Розміри (мм): 280х280; |
Monte MT-6012-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Monte MT-6012-5
Ціни на Monte MT-6012-5 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6012-3 | від 506 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-6012-6 | від 386 грн. | 6 пропозицій | ||
Monte MT-6012-2 | від 384 грн. | 9 пропозицій | ||
Monte MT-6012-4 | від 384 грн. | 3 пропозиції | ||
Monte MT-6012-8 | від 384 грн. | 10 пропозицій | ||
Monte MT-6012-7 | від 384 грн. | 10 пропозицій |