Автоакустика Morel Tempo Ultra Integra 602
Відео 6 |
Morel Tempo Ultra Integra 602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morel Tempo Ultra Integra 602
Усі ціни 9 →Morel TEMPO Ultra Integra 602 | 4 399 грн. |
Коаксіальна акустична система Morel TEMPO ULTRA INTEGRA 602 MKII | 4 999 грн. |
Morel TEMPO Ultra Integra 602 | 9 600 грн. |
Morel TEMPO Ultra Integra 602 | 9 840 грн. |
Коаксиальна акустична система Morel TEMPO ULTRA INTEGRA 602 MKII | 4 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →