Машинка для стрижки Moser Edition 1400-0269
Відео 3Фото 12 |
Moser Edition 1400-0269 бордовий чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser Edition 1400-0269
Машинка для стрижки Moser Classic 1400-0269 (Black) | 1 399 грн. |
Машинка для стрижки Moser 1400-0269 Чорний | 2 306 грн. |
Машинка для стрижки Moser Classic 1400-0269 (Black) [48077] | 1 646 грн. |
Машинка для стрижки Moser 1400-0269 (чорна) | 2 070 грн. |
Відеоогляди
Модификації Moser Edition 1400-0269
Ціни на Moser Edition 1400-0269 |
---|---|---|---|---|
Moser Edition 1400-0050 | від 1 290 грн. | 9 пропозицій | ||
Moser Edition 1400-0269 | від 1 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →