Тример для бороди Moser Edition 1400 Mini 1411-0050
Відео 24Фото 3 |
Moser Edition 1400 Mini 1411-0050 |
|
Окантовочна машинка-тример від німецького виробника прийдеться до смаку як професіоналам-перукарям, так і тим, хто доглядає за волоссям і бородою самостійно в домашніх умовах. По-перше, він вражає своєю продуктивністю: мотор розвиває до 3000 обертів за хвилину, незважаючи на скромні розміри приладу (136x41x35 мм) і вага в 190 г. По-друге, пристрій дуже точний: дає змогу зробити акуратний кант по краю стрижки, дбайливо доглядати за бородою та вусами, підтримуючи їх бездоганну форму і регулюючи довжину.
Ніж не дуже широкий: максимальна ширина 32 мм, і саме тому їм дуже легко робити акуратну, практично ювелірну роботу. І по-третє, леза з якісної нержавіючої сталі оброблені за технологією Star Blade, завдяки чому дуже гостро заточені і довговічні. Захоплює навіть найкоротше волосся. А для ще точнішої окантовки є спеціальне налаштування, що передбачає ідеальне прилягання до шкіри — Zero-Overlap.
Повноцінну стрижку тримером навряд чи вдасться зробити, але от підтримувати вже існуючу і тримати в «формі» бороду або вуса — те, з чим Moser 1411-0050 впорається на відмінно. Маленький, легкий прилад, що зручно лежить в руці, укомплектований універсальною насадкою-гребенем з регульованим кріпленням 3-6 мм, щіточкою для чищення і маслом. Працює тільки від мережі, зате його кабель довжиною в 2 метри. Працює не шумно, витривалий і прослужить вам довго.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Купити Moser Edition 1400 Mini 1411-0050
Усі ціни 7 →Машинка для стрижки Moser Mini 1411-0050 (Red) | 1 149 грн. |
Машинка для окантовки Moser 1400 Mini 1411-0050 | 1 250 грн. |
Окантувальна машинка MOSER mini бордовий (1411-0050) (0002681) | 1 694 грн. |
Машинка для стрижки Moser Mini 1411-0050 (Red) [48080] | 1 352 грн. |
Машинка для стрижки волос MOSER PRIMAT Titan mini бордо 1411-0050 | 1 548 грн. |
Машинка для окантовки Moser 1400 Mini 1411-0050 | 1 275 грн. |
Машинка для стрижки Moser Mini 1411-0050 (червоний) | 1 690 грн. |
0 0 3 1 |
Дружина у мене не тільки розумниця та красуня, а й перукар напівпрофесіонал. Дійсно, колись давним-давно вона навчалася на перукарських курсах і навіть близько місяця пропрацювала у невеликій селищній перукарні. Коротше кажучи, вдома вона мене і сина стриже самостійно і справа не в тому, що хочеться заощадити, ні, заробляю я дуже навіть непогано, але таких гарних стрижок як робить мені кохана дружина, я не міг досягти в жодній перукарні. Так ось що б їй було простіше і легше я купив цю невелику за розмірами, але класну машинку для окантовок. Про гідності можу розповісти сам, що називається з перших рук. Я ношу вуса та акуратну невелику бороду. Так що така машинка-тример мені дуже допомагає їх доглядати. Іноді це робить дружина, але іноді виникає бажання виправити не тільки довжину волосся, але й форму тієї ж бороди і тоді я експериментую самостійно. Не завжди успішно, бувало потім дружині дорівнювати доводилося )) Машинка маленька і легка. Але це зовсім не означає, що вона слабка. Просто ніж у неї не дуже широкий. У перукарні це було б недоліком, але вдома це скоріше гідність. Та там де широким ножем треба зробити три рухи, цим доводиться робити чотири, але хіба вдома це важливо? А ось те, що вузьким лезом простіше робити акуратну та точну роботу, це чиста правда. Леза їх високоякісної нержавіючої сталі, дуже гострі і не тупляться. Волосся піднімає і ріже навіть найкоротші. Через вузький нож і дрібну насадку крім як для окантовок, бороди і вусів, вона начебто ні на що й не годиться. Зате у своїй справі вона дуже гарна. |
- Модель moser 1411-0050 червоний
- Модель moser 1411-0052 бежевий
- Модель moser 1411-0086 білий
- Модель moser 1411-0087 чорний