Машинка для стрижки Moser Primat 1230-0051
Відео 4Фото 9 |
Moser Primat 1230-0051 - сірий |
|
. Досить традиційна машинка середнього класу. Розрахована виключно на стрижку волосся, комплектується 2 насадками з 8 установок довжини. Мінімальна довжина стрижки — 1 мм, максимальна — 9, з 8 фіксованими установками. Живлення здійснюється від мережі.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moser Primat 1230-0051
Усі ціни 12 →Машинка для стрижки Moser Primat (1230-0051) Grey | 2 489 грн. |
Машинка для стрижки Moser Primat 1230-0051 | 2 550 грн. |
Машинка для стрижки Mozer Profesional Primat 1230-0051 Світло-сіра | 3 550 грн. |
Машинка для стрижки MOSER Primat (1230-0051) (0070091) | 3 905 грн. |
Машинка для стрижки Moser Primat 1230-0051 Сіра (20305WB) | 2 768 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- Moser 1230-0051 — білий
- Moser 1230-0053 — сірий
Модификації Moser Primat 1230-0051
Ціни на Moser Primat 1230-0051 |
---|---|---|---|---|
Moser Primat 1230-0051 | від 2 489 грн. | 12 пропозицій | ||
Moser Primat 1230-0053 | від 2 543 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →